arcápolási rutin
A Klikkmarketingnél jártunk, és bőrápolási tippeket adtunk!
Ekcéma krém: milyen hatóanyagokat használj?
Milyen a megfelelő ekcéma krém? Mit használj és mit ne használj, ha ekcémád van? Egyáltalán hogyan bánj a bőröddel ilyen esetben? Fogadd meg tanácsainkat, hogy elkerüld a kellemetlen tüneteket!
Érett bőr - Kati bőrének története
Vízhiányos bőr - Timi bőrének története
SKIN POSITIVITY - a bőr lelke
Magyar natúr kozmetikai márkaként nagyon fontos számunkra a bőr, a bőr állapota és a bőr ápolása. Fontos, hogy elfogadjuk azt a tényt, hogy mindenkinek van valamilyen problémája a saját bőrével. Lehet, hogy csak tinédzser korodban kezdtél el foglalkozni a bőröd milyenségével, amikor megjelentek az első pattanások, de az is lehet, hogy már gyerekként is ekcémával küzdöttél. Lehet, hogy soha nem szenvedtél aknétól, de az első ráncok megjelenése mélyen megviselt.
Reggeli rutin - a kedvencem (Luca)
Reggeli rutinom: kíméletlenül őszinte poszt következik (Mariann)
Reggeli arcápolási rutinom a vízhiányos, fakó bőrömre, közel 45 évesen (Timi)
Oh édes Istenem! Már reggel van? Hunyorogva nyitom ki a szeme. Az első utam a fürdőszobába vezet. Alig akarom megismerni azt a Nőt, aki a tükörből néz vissza rám. Tiszta kóc a hajam, mindig nagyot nevetek magamon, mikor a tükörbe nézek reggelente... Itt az idő, rendbe tenni magamat és felkészülni a napra. Szerencsére egyedül lehetek a fürdőszobába, a párom ilyenkor sosem zavar meg. Köszönet neki ezért... ❤️
JOY Beauty Talk: A városi levegő is nyomot hagy az arcbőrön
A 2020 sok érdekességet tartogatott mindenki számára. Ebben ez évben két új SMART Formulát is kihoztunk, melyek igazán különleges összetevőket tartalmaznak. A C2 MAXIMUM C-vitamin szérumunkat megspékeltük egy kis bojtorján kivonattal, az ASTA URBAN CARE booster szérumunkban pedig a fő zászlós hajónk az Astaxanthin. A JOY Beauty Talk keretén belül pedig mindkét szérumunkról személyes tapasztalatokat hallhattok. Érdemes végignézni.
Rutin száraz, zsírhiányos bőrre
Az extra száraz bőr több negatív tényező összeadódásából ered. Általánosságban a száraz bőr kialakulásáért a bőr túlzott vízvesztését okoljuk, pontosabban a transepidermális vízvesztést. Ha azt feltételezzük, hogy vízhiányos a bőrünk akkor nem járunk rosssz nyomon. Viszont ha annek ellenére sem szűnik meg a gyakran feszülő száraz állapot bőrünkön, hogy tudatosan figyelünk a kellő folyadék fogyasztásra, illetve kívülről is megfelelő hidratáló hatóanyagokat juttatunk a bőrbe, akkor a vízhiányon túl valószínűsíthető, hogy a bőrünk nem termel elég szebumot, lipid rétegének összetétele sem megfelelő. Tehát testes, lehetőleg bőrazonos lipideket tartalmazó készítményekkel segíthetünk bőrünknek a megfelelő visszazsírozásban, ezáltal pedig a bőr hidratáltsága is fokozódik és megszűnik a kellemetlen húzó, száraz érzes.